hlavní stránka - pro veřejnost - dotazy - telefonní seznam - organizace - požární jednotky - územní odbor KM - UH - VS - ZL

tisková zpráva

24.6.2005

aktuality

Nohejbalový turnaj hasičů ve Valašských Kloboukách

Dne 24.6.2005 proběhl ve Valašských Kloboukách nohejbalový turnaj sportovních trojic.

V pěkném prostředí umělých kurtů u místní školy měli účastníci dobré podmínky pro sportovní výkony. Turnaje se účastnilo celkem deset družstev HZS Zlínského kraje. Jednotlivé vyřazovací souboje znovu prokázaly připravenost, techniku i psychickou odolnost startujících. K vidění byla celá řada perfektních akrobatických výkonů v útočné fázi i v obraně nad sítí... Ve finále se střetla dvě neporažená družstva z Brumova a poslední zápas byl "bratrovražedný".

Turnaj se obešel bez zranění a k dobré pohodě přispělo i příjemné občerstvení s chladivými nápoji a ryze domácí "valašskou" stravou...

Na turnaji byl poprvé předán, kromě tradičních cen, i putovní pohár ředitele IZS a služeb HZS Zlínského kraje, který zůstává v trvalém držení po třech vítězstvích v radě. Organizátorům děkujeme za uspořádání turnaje a všem sportovcům za předvedené výkony a čestnou hru.