hlavní stránka - pro veřejnost - dotazy - telefonní seznam - organizace - požární jednotky - územní odbor KM - UH - VS - ZL

 

Hasičský záchranný sbor
Zlínského kraje


Přílucká 213
Zlín

tisková zpráva

15.5.2007

 aktuality


Pomoc hasičů po dopravní nehodě u Kašavy

Dne 15.5.2006 v 16:24 hod. byli hasiči požádáni o pomoc po dopravní nehodě u Kašavy.

Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů ze Zlína s jedním zásahovým vozidlem, ale byla vyslána také jednotka profesionálních hasičů ze Vsetína a vůz velícího důstojníka směny, protože oznámení události vyznělo velmi dramaticky. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že mezi obcí Kašava a Držková došlo k dopravní nehodě mezi osobním autem Š Felicia combi a nákladním autem zn. Liaz.

Po vzájemném střetu osobního a nákladního auta byla škodovka odhozena mimo silnici. Zraněný řidič v osobním autě byl vyproštěn zdravotnickou záchrannou službou ještě před příjezdem hasičů. Muž byl dopraven do sanitního vozu a následně byl ošetřen. Hasiči na místě zajistili vozidlo proti případnému požáru a úniku provozních kapalin.

Dopravní nehoda si vyžádala částečné omezení průjezdnosti a přijíždějící vozidla byla řízena kyvadlově hlídkou policie. Po zadokumentování nehody pomohli hasiči s úklidem střepů a úlomků částí vozu. Osobní auto bylo značně poškozeno v přední a motorové části.

mjr. Bc. Ivo Mitáček

950 670 121
950 670 333
www.hzszlk.eu
ivo.mitacek@zlk.izscr.cz

  tiskový mluvčí
HZS Zlínského kraje
telefon
fax
Internet
e-mail
 

kpt. Bc. Ivo Mitáček

577 656 121
577 656 333
www.hzs-zlkraje.cz
ivo.mitacek@zlk.izscr.cz

  tiskový mluvčí
HZS Zlínského kraje
telefon
fax
Internet
e-mail