hlavní stránka - pro veřejnost - dotazy - telefonní seznam - organizace - požární jednotky - územní odbor KM - UH - VS - ZL

7.9.2008

aktuality

5. ročník soutěže žáků o pohár ředitelky HZS Zlínského kraje
nejlepší hasičské děti jsou z Bohuslavic a Kelče

7.9.2008 byl uspořádán v Ostrožské Lhotě již 5. ročník požárního sportu žáků o pohár ředitelky HZS Zlínského kraje.

Soutěž byla pořádána pro kategorii mladších a starších žáků v požárním sportu. V soutěži proběhly disciplíny štafeta požárních dvojic a požární útok. Soutěže se zúčastnilo čtyřiadvacet družstev z našeho regionu, a to vždy po dvanácti družstvech v mladších a starších žácích.

V kategorii mladších žáků obsadilo 1. místo družstvo Bohuslavice u Zlína (okres Zlín)  2. místo Lešná (okres Vsetín), 3. místo Jarcová (okres Vsetín).

V kategorii starších žáků obsadilo 1. místo družstvo Kelč (okres Vsetín), 2. místo Bojkovice (okres Uh. Hradiště) 3. místo Veselá (okres Vsetín).

Během přestávky byl připraven zajímavý program s ukázkou práce psovoda Policie ČR a práce profesionálních hasičů lezců ze stanice Uherské Hradiště.