hlavní stránka - pro veřejnost - dotazy - telefonní seznam - organizace - požární jednotky - územní odbor KM - UH - VS - ZL

 

Hasičský záchranný sbor
Zlínského kraje


Přílucká 213
Zlín

tisková zpráva

16.10.2008

 aktuality


Pomoc hasičů po havárii osobního auta u Těšnovic
vozidlo skončilo v poli a na střeše

Dne 16.10.2008 v 15:38 hod. byli hasiči požádáni o pomoc po havárii osobního auta u obce Těšnovic.

Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů z Kroměříže s jedním zásahovým vozidlem. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že u obce Těšnovice došlo k havárii osobního auta zn. Ford Mondeo.

Řidič nezvládl jízdu v zatáčkovitém úseku, vyjel mimo silnici a narazil do kmene stromu. Následně s vozidlem havaroval do pole a převrátil se na střechu. Ve vozidle cestovaly dvě osoby. Hasiči byli ze záchranářů na místě jako první a okamžitě poskytli první předlékařskou pomoc při ošetření zraněné ruky jednoho z účastníků havárie.

Po příjezdu zdravotnické záchranné služby byli oba pasažéři předáni do péče lékaře a následně putovali do nemocnice k další nezbytné péči.

Na místo havárie přijeli rodiče řidiče, kteří sdělili, že se o vozidlo postarají sami. Velitel zásahu informoval příslušníky policie o možných rizicích a místo zásahu jim předal. Z vozidla neunikly žádné provozní kapaliny a hasiči nerealizovali žádné likvidační ani obnovovací práce za úhradu.


po havárii skončilo vozidlo v poli a na střeše

mjr. Mgr. Bc. Ivo Mitáček

950 670 121
950 670 333
www.hzszlk.eu
ivo.mitacek@zlk.izscr.cz

  tiskový mluvčí
HZS Zlínského kraje
telefon
fax
Internet
e-mail