Přílucká 213, 760 01 Zlín | tel.: +420 950 670 111 | fax.: +420 950 670 333

ARCHIV stránek
Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje

 

muže zavalil traktor

Další tragická nehoda ve Zlínském kraji

V 14:14 hodin přijalo naše operační středisko žádost o poskytnutí pomoci při vyproštění osoby poblíž obce Huslenky na Vsetínsku.

 

Na místo hlášené události byla vyslána jednotka profesionálů ze Vsetína, spolu s hasiči dobrovolných jednotek obcí Halenkov a Karolinka. Místo zásahu se nacházelo mimo hlavní komunikace ve členitém terénu.

 

Na místě události pak bylo zjištěno, že při sečení travního porostu došlo k převrácení traktoru, pod kterým zůstal zaklíněn jeho řidič. Zranění, která při nehodě utrpěl, nebyla slučitelná se životem. Na místě nehody se nacházela také další osoba, která v důsledku prožité události utrpěla psychický otřes a byla jí ze strany vyškoleného hasiče a zdravotníků záchranné služby, kteří byli také na místě přítomni, poskytnuta posttraumatická pomoc. Hasiči provedli zajištění místa nehody, opatření proti vzniku požáru a úniku provozních kapalin.

 

Místo události bylo převzato policií k provedení dalšího šetření, po jehož ukončení bude hasiči provedeno vyproštění těla.  

 

aktualizace

 

16:30 hodin

Po zadokumentování místa události policií provedli hasiči vyproštění těla. Následně bude jednotkami provedeno vyproštění samotného traktoru.

 

17:40 hodin

Hasiči provedli vyproštění havarovaného traktoru a úklid místa nehody. Za použití druhého traktoru, který poskytl v rámci věcné pomoci hasičům místní občan, byl vrak z místa nehody odtažen. V 17:30 hodin se zasahující jednotky vrátily na stanice.
Autor:
por. Bc. Libor Netopil tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje
950 670 121telefon
www.hzszlk.euinternet
libor.netopile-mail


články > Archiv > Aktuality > muže zavalil traktor

Informace Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje uvěřejněné na těchto stránkách jsou veřejně přístupné dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.

Při popisu aktuálních událostí vycházíme z pravidel zveřejněných na stránkách tiskového mluvčího.
Copyright © 2008 Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje
Powered by NextService.CZ

RSS navigace