hlavní stránka - pro veřejnost - dotazy - telefonní seznam - organizace - požární jednotky - územní odbor KM - UH - VS - ZL

21.3.2006

aktuality

II. ročník lyžařských závodů složek IZS ve Zlíně
mezi družstvy celkově zvítězili hasiči

Dne 21.3.2005 od 08:00 hod. byly v mlze zahájeny lyžařské závody složek IZS Zlín.

Na lyžařský svah ve Zlíně se dostavilo sedmatřicet závodníků ze základních složek integrovaného záchranného systému (HZS ČR Zlín, ZZS Zlín, PČR Zlín), které doplnilo družstvo strážníků Městské policie Zlín.

Soutěžilo se ve slalomu, který se jel na dvě kola. Hodnoceni byli jak jednotlivci, tak i soutěžní družstva. Na vynikajícím druhém místě se v konečném součtu časů jednotlivců umístil Marcel Furčák z HZS Zlín, který tak zlepšil své loňské umístění o jednu příčku. Zároveň ve své druhé jízdě zajel nejlepší čas celého závodu.

Kategorii žen vyhrála senzačním výkonem Ivana Baťová ze ZZS Zlín, která se v celkových výsledcích umístila na parádním třetím místě a za sebe odsunula řadu dobrých lyžařů.

Perfektní a vyrovnaný výkon celého týmu HZS Zlín katapultoval hasiče na celkové první místo v závodě družstev. Na druhém místě skončila v družstvech státní policie a třetí byla zdravotnická záchranná služba. Ani celkový vítěz závodů Milan Kladníček nepomohl svému týmu strážníků Městské policie Zlín z nepopulárního čtvrtého místa.

Všem soutěžícím blahopřejeme a věříme, že za rok se na svahu zase sejdeme...